Božice se derou do čela soutěže
Muži – III. tř. sk. B
Každých pět minut branka
Božice A – Dyjákovice 10:0 (2:0)
Kdo očekával vyrovnaný souboj, byl zklamán. Kdo si v závěru zápasu přál desítku, byl potěšen. Tak by se dal stručně shrnout jeden z nejzdařilejších zápasů božického áčka. Zahřívací půlhodinku a čekání na první branku ukončil Roman Šebela – vedli jsme 1:0. Gólem do šatny ve 45. minutě zvýšil vedení Jaromír Jandásek po přesném centru Radka Pavlíčka.
Druhý poločas hraný před rekordní návštěvou byl pro nás diváky velmi příjemným překvapením. Prakticky každých pět minut padl gól, a tak jsme se nakonec dočkali i rekordního vítězství. O branky se podělili: Jarek Jandásek na 3:0, David Švejdík na 4:0, opět David Švejdík z přímého kopu na 5:0, Lukáš Dítě na 6:0 a Jarek Jandásek na 7:0. Poté byl po úmyslném zakopnutí míče do diváků vyloučen hostující hráč a tak mohla branková přehlídka Božic pokračovat. Na 8:0 zvyšoval již počtvrté Jarek Jandásek, devátý gól přidal Lukáš Dítě a na konečných 10:0 upravil střídající Jan Kudlička ml.

Muži – IV. tř. sk. B
Přijeli si pro tři body, darovali jsme jim bod
Božice B – Mackovice 2:2 (1:2)
Mackovičtí přijeli do Božic s cílem odvést si všechny tři body. Domácí nastoupili pouze s hráči „B“ mužstva a po zlepšeném výkonu ve 2. poločase sahali dokonce po vítězství. Vedoucí branku dal netradičně hlavou nestor božické kopané Jan Kudlička st. Mackovice do poločasu nejen vyrovnaly (nešťastným vlastencem), ale přidaly i vedoucí gól.
V průběhu 2. půle Božice vystřídaly a hned z prvního útoku dal Dan (Do Xuan Truong) vyrovnávací branku. S remízou mohli být nakonec víc spokojeni hosté.