znak Božic
 Co se děje...
Fotbal: Pošmourný říjnový víkend
Díky vítězství našeho dorostu nebyl nakonec první říjnový víkend smutný, ale pouze pošmourný a chladný. Fotbalová radost však tentokrát nějak chyběl, byť výsledky byly těsné a některé ztráty bodů až smůlovaté.

OP: Božice - Horní Kounice 1:1 (1:0)
SO 2.10.2010 12.30 HR: Krula AR: Berka, Linhart
Zápas negativně ovlivnilo zranění jednoho z našich klíčových hráčů Jana Kudličky krátce po zahájení, jeho vynucené střídání a následné přeskupení našich řad. Hosté nás dostali pod tlak, z něhož jsme se vymanili až v polovině první půle. Právě v té době dal Pavel „Lopík“ Ležák náš vedoucí gól a do konce poločasu už jsme iniciativu nepustili. Do 2. poločasu jsme však nevstoupili dobře, soupeř nás přehrával a zcela zákonitě muselo přijít to, co jsme si přáli nejméně – vyrovnání na 1:1 v 76.minutě. Byla to sice ojedinělá nebezpečná akce, ale při konečném účtování vlastně lze říct, že remíza vyjadřuje celkem spravedlivě poměr sil na hřišti i kvalitu předvedené hry. Jak říkali očití svědkové (já byl tentokrát až v Uherském Brodě): Viděli jsme tady už podstatně lepší fotbal!
Sestava: Ivo Urban – Jiří Kubíček, David Švestka, Josef Šprencl, Jaromír Jandásek – Roman Šebela (Svatopluk Nevěčný), Jan Kudlička (Zbyněk Horký), Patrik Šotkovský, Michal Topolčan – Michal Tapšík (Marian Vávra), Pavel Ležák. Trenér Jan Kudlička st., vedoucí mužstva Karel Kučera.

IV.C: Jaroslavice B - Božice B 2:0 (1:0)
So 2.10.2010 15.30 HR: Šrámek
Kdybychom po 1.poločase vedli 1:3, bylo by to prý objektivním obrázkem předvedené hry. Zvlášť Majkl sebekriticky přiznává, že měl na kopačkách minimálně dvě vyložené šance. Z penalty jsme potom dostali konečný direkt a tak jsme i přes dobrou hru odjeli z Jaroslavic s prázdnou.

OS B dorostu: Šanov – Božice 0:2 (0:1)
NE 3.10.2010 10.15 HR: Ďurko
„Bylo to vydřené, ale zasloužené vítězství,“ hodnotil zápas kouč Tomáš Rauš. Naši vedoucí branku dal Marian Vávra, konečnou podobu výsledku dal Petr „Kevin“ Griebaum, který dorazil míč do soupeřovy sítě krátce před koncem zápasu.

OP žáků: Božice – Mikulovice 0:1 (0:0)
NE 3.10.2010 13.30 HR – nedelegován
Hosté byli o něco lepší a jejich vítězství bylo zasloužené. Hráli jsme bez tradiční útočné řady, s vyčerpaným Slávou Urbanem (i tak jeden z našich nejlepších hráčů), jenž hrál dopoledne celý zápas za dorost, a s Lukášem Svobodou v brance (až na obdrženou branku vychytal, co šlo).

OS B přípravek: hřiště Božice NE 3.10.2010 9.00 HR: Valenta
Božice – Šanov 1:2
Božice – Hrušovany 0:1
S vedoucími celky soutěže jsme hráli vyrovnané partie, ale štěstí se k nám tentokrát otočilo zády.

MSDŽ – ženy: Božice – Ivančice 0:2
So 2.10.2010 15.30 HR: Linhart, AR: Berka, Krula
Podrobnosti nezjištěny.


Připravil (lan)

Foto autora


Diskutovat
Zobrazit všechny příspěvky