znak Božic
 Co se děje...
Fotbal: Další krok k postupu
Největší radost nám udělali muži z áčka. Podle očitých svědků byl zápas s béčkem Višňové ukázkou výborného fotbalu a nás může těšit, že si z tohoto zápasu vezeme plný bodový zisk.
Béčko se v neděli odpoledne vydalo na hřiště vedoucích Vlasatic. První půlka nám nevyšla a ve druhé to domácí už ubránili.
Dobře rozehraný zápas měli v sobotu dorostenci v Lechovicích. Vedení však neudrželi a v divoké přestřelce nakonec o gól prohráli. Ani žáci v sobotním zápase v Šanově neuspěli, byť to po prvním poločase vypadalo docela nadějně. Ve zlepšených výkonech pokračovala přípravka. V obou zápasech sice odešla poražená, ale řada fotbalových momentů nás vede k optimismu.

Muži – III. tř. sk. B
Výborný fotbal – vezeme si tři body
Višňové B – Božice A 1:3 (0:2)

Naše mužstvo nastoupilo v optimálně sestavě a s pěti kvalitními náhradníky na lavičce. V prvním poločase jsme hráli velmi dobře a kvalitní hru jsme korunovali dvěma brankami Lukáše Dítěte. Do druhé půle nastoupili domácí s posilami z áčka a vsadili vše na zvrat v utkání. Z jejich tlaku však přišlo pouze snížení na 1:2 a taky faul na našeho gólmana Jaroslava Lukáče. Ani hlavní sudí se nevyvaroval chyb a tak až pojistka z nohy Davida Švejdíka potvrdila naše zasloužené vítězství v důležitém utkání.
P.S. A Jara Jandásek to v rohu zdržoval zcela záměrně! Mám to od něho potvrzené.

Muži – IV. tř. sk. B
Sestava v první půli nebyla optimální
Vlasatice – Božice B 3:1 (3:0)

Mysleli jsme na body, ale v prvním poločase jsme nehráli v optimální pohodě. Nabitá lavička dostala příležitost až v průběhu druhé půle, výsledek se ale zvrátit nepodařilo. Jediný náš gól dal Honza Szabó.

Dorost
Neudrželi jsme vedení
Lechovice – Božice 5:4 (1:2)

Díky střelám Evžena Egnera jsme vedli 2:0, ale toto vedení jsme nakonec neudrželi. Domácí snížili, vyrovnali a poté šli do vedení. Díky Tomáši Raušovi jsme dvakrát snižovali, ale vyrovnat se nám již nepodařilo. Navíc jsme přišli o kapitána Jana Kašpárka. I v deseti jsme si však vynutili převahu a hráli jsme dobře. Prý jenom zkrotit emoce.

Žáci
Zbytečné branky ovlivnily výsledek
Šanov – Božice 5:0 (1:0)

V první půli jsme se zkušeným soupeřem drželi krok i přijatelný výsledek. Podržel nás i gólman Vojta Bačo, který se po zranění vrátil do branky. Druhý poločas nevyšel ani jemu. Konečný výsledek je až příliš krutý.