znak Božic
 Co se děje...
Pozvánka na 23.zasedání zastupitelstva: Sejdeme se ve sklípku
Hektická doba, volební rok v plném proudu a běžný život každého z nás, to je taková triáda, která nás těší, rozčiluje, zavazuje a i jinak zaměstnává možná víc, než je zdrávo. Ale neuděláme s tím nic, snad jenom to, že si nastavíme své priority a podle toho si svůj vlastní život aspoň trošku zařídíme a ovlivníme.
23.zasedání zastupitelstva naší obce se sejde ve čtvrtek 10.6.2010. Tentokrát bude mít trošku netradiční průběh, neboť nás před jeho začátkem pozval pan starosta ing. Klíč do vinného sklípku! Samozřejmě toho kontroverzního obecního na bývalé Dubově zahradě. Vínko se ale asi podávat nebude, jelikož se po prohlídce odebereme do kulturáku a tam budeme od 18 hodin jednat a rozhodovat o nesmírně důležitých obecních záležitostech a na to by radní i ostatní zastupitelé měli mít čistou neovíněnou hlavu.
Tím stěžejním tématem zasedání bude rozhodování o přijetí dotací na dokončení kanalizace v obci a rovněž náš postoj k dotaci na zateplení základní a I.mateřské školy. Věnovat se budeme i začlenění naší obce do integrovaného dopravního systému a z toho plynoucích finančních povinností obce. Věřím, že se nenajde ani jeden člen zastupitelstva, který bude tentokrát chybět.
Ilustrační foto jsem pořídil ve vinařském muzeu v největším řeckém klášteře umístěném v unikátním skalnatém masívu zvaném Meteory. Tam má toto muzeum své opodstatnění i smysl.


Ladislav Nevrkla

Foto autora


Diskutovat
Zobrazit všechny příspěvky

 
Pro zvětšení klikněte na foto.