znak Božic
 Co se děje...
Fotbal: Viděl to i poslanec
OP: Dobšice B – Božice A 0:1 (0:1)
Poslanec Ladislav Skopal, fotbaloví funcionáři Jozef Števica a Roman Švarc, řada domácích příznivců a hlavně hodně božických fandů vidělo v neděli dopoledne další vítězství božického mužstva v okresním přeboru.
Úporný zápas, v němž jsme i bez tří opor zahráli maximálně soustředěně a zodpovědně. Prvních patnáct minut nás diváky sice ze zápasu bolely oči, pak se ale hráči obou týmu uklidnili a byli jsme tak svědky řady pěkných fotbalových momentů. Ten nejhezčí a – jak se později ukázalo – rozhodující přišel v 32. minutě. To Jaromír Jandásek zaběhl „za soupeře“ (ofsajd to nebyl!) a vychutnal si i domácího brankáře. Vedli jsme 0:1. Trošku víc vzrušení než je zdrávo přinesly chvíle kolem 55. minuty. Padly i nějaké žluté karty, pak se však zase hrálo naplno.
I ve 2. poločase jsme měli jednu gólovku – Jaromír Jandásek však pálil vedle pravé tyče. Oživení v našem týmu přišlo s příchodem důrazného dorostence Mariána Vávry. Při naší poslední šanci v 85. minutě signalizoval asistent rozhodčího postavení mimo hru (?!), a tak se muselo hrát až do úplného vyčerpání. Takticky střídali domácí i my. Již v nastaveném čase chytil náš výborný gólman Robert Musil vyloženou šanci domácích. Pak už jsme zápas dohráli s přehledem. Podle kuloárových hodnocení byl naším nejlepším hráčem Svatopluk Nevěčný. Já bych řekl, že jsme téměř neměli slabin a svou jistotou drží mužstvo brankář Musil.
Zápas řídil rozhodčí Hlucháň.
Sestava Božic: Robert Musil – Svatopluk Nevěčný, David Švestka, Roman Šebela, Aleš Žák - Petr Horký, Jan Kudlička ml., František Hofman, Evžen Egner – Jaromír Jandásek, Lukáš Dítě. Střídali Marián Vávra (Evžena Egnera), Jiří Himal (Jana Kudličku) a Michal Himal (Františka Hofmana). Trenér Miroslav Jandásek, vedoucí mužstva Karel Kučera.

IV: C Božice B – Havraníky 1:2
Na silného soupeře jsme tentokrát neměli. Jedinou naši branku dal Vlasta Kallus.

Dorost: Vedrovice – Božice 1:4
Utkání se na přání Vedrovic a po dohodě oddílů hrálo ve Vedrovicích. Dvě naše branky vstřelil Evžen Egner, po jedné přidali David Šenkeřík (hrál letos poprvé) a Tomáš Rauš.

Žáci – OP: Mor. Krumlov B – Božice 6:0
Utkání se hrálo v Polánce a domácí tým nás jasně přehrál. Svůj den neměl ani náš gólman. Nejlepšími hráči Božic byli Broněk Horáček a Adam Egner.

MSŽD: Božice – Studenec 4:1 (1:0)
Božické ženy měly zápas pod kontrolou, i když i pro některé z nich je naše hřiště příliš velké. Vedli jsme 2:0 (druhá branka padla z penalty), hosté snížili na 2:1, ale brzy na to jsme si vítězství dvojnásobně pojistili.