znak Božic
 Co se děje...
Volby: Petiční archy kandidátních listin
Všechny volební strany, které nejsou „pokryty“ některou z registrovaných politických stran, musí ke své kandidátní listině připojit i petiční archy s podpisy božických občanů. Volební strany SPOLEČNĚ PRO BOŽICE a VOLBA PRO BOŽICE zvolily pro tento proces srozumitelný způsob oslovení občanů. Totiž: kromě vlastní listiny, na níž občan musí uvést svoje jméno, příjmení, datum narození, bydliště a vše stvrdit vlastoručním podpisem, jsme občanům nabídli k nahlédnutí i naše kandidátní listiny. Většina občanů, kteří naše petiční archy podepsali, měla tak možnost vidět, které konkrétní kandidující spoluobčany svým podpisem posílají do volebního klání. Je třeba uvést, že u občanů jsme se setkávali s velmi pozitivním ohlasem takto vedené kampaně. A pokud se stalo, že kandidátky někteří neviděli, zveřejňujeme je tady a teď pod tímto článkem!
Taky jsme se občas při těchto setkáních s občany dozvídali skutečně bizarní a nepravdivé informace, kterými naši oponenti „krmí“ své voliče a naše spoluobčany. Tu jsme zaslechli, že chceme zrušit školu (či její součást), onde zase, že chceme zavřít bazén (všude to má konkrétní osobu, která tyto lži záměrně šíří) a docela se divíme, že už někdo nepřišel s tím, že třeba chceme zasypat obecní sklep popelem nebo vysušit všechny božické mokřady!
Vážení voliči, jsme přesvědčeni, že těmto nesmyslným a lživým fámám nevěříte! Naše skutečné programové záměry si budete moci přečíst na těchto stránkách www.probozice.wz.cz. Již brzy!

Příloha:
V pátek 6.8.2010 jsme odevzdali na MěÚ Hrušovany n.Jev. níže uvedené kandidátní listiny volebních stran SPOLEČNĚ PRO BOŽICE a VOLBA PRO BOŽICE.


Karel Hala a Ladislav Nevrkla,
koordinátoři volební kampaně volebních stran SPOLEČNĚ PRO BOŽICE a VOLBA PRO BOŽICE


Diskutovat
Zobrazit všechny příspěvky

 
Kandidátní listiny pro volby do zastupitelstva Obce Božice konané ve dnech 15. a 16. října 2010
Pro zvětšení klikněte na foto.