znak Božic
 Co se děje...
Úspěšná sezóna
Po loňském vítězství ve skupině a postupu do okresního přeboru žáků se podařilo i v tomto roce dobře reprezentovat naši obec.
V podzimní části jsme jako nováček překvapivě skončili na druhém místě a dlouho se zdálo, že bychom mohli bojovat i o místo první. Nakonec jsme však byli rádi, že jsme obhájili druhou pozici.V posledním zápase jsme potřebovali získat alespoň bod a díky naší bojovnosti jsme porazili Jevišovice 4 : 1! Oslavy tak mohly vypuknout naplno.
Cením si především přístupu hráčů, kdy jsme celou sezonu odehráli téměř ve stejné sestavě, z čehož by si mohla vzít příklad i naše božická seniorská mužstva. Dosti nám v jarní části chyběl zdravotně indisponovaný Jirka Konečný, který na podzim patřil k oporám mužstva. Je znát, že založení přípravky v naší obci bylo dobrým tahem a chtěl bych tímto poděkovat všem, kteří se podílejí na prvních krocích našich budoucích fotbalistů, za jejich práci. Doufám, že se podaří vytvořit v letošním roce dorost a odcházející žáci budou moci pokračovat ve svém fotbalovém růstu.
Moje poděkování patří také těm rodičům, kteří pochopili, že je důležité vědět, co dělají jejich ratolesti ve svém volném čase, a jezdí na zápasy venku. Velkou zásluhu na výborném umístění našeho týmu má trenér Petr Horký z Lechovic.
Při našich zápasech v ostatních obcích, jsme poznali, že zázemí na našem hřišti patří k těm nejlepším, na čemž má velkou zásluhu Obec Božice.

Karel Hala, vedoucí mužstva