znak Božic
 Co se děje...
Zimní příprava fotbalistů
Pod taktovkou zkušeného internacionála Jiřího Pavelčíka by měla probíhat letošní zimní příprava božických fotbalistů.
To je jeden ze závěrů, o nichž jednaly špičky božického fotbalu. Na schůzce, kterou svolal sekretář oddílu Karel Kučera na neděli 4.1.2009, se sešli všichni trenéři a další funkcionáři božického fotbalu: Martin Vařeka, trenér přípravky, Karel Hala, trenér žáků, Tomáš Rauš a Zbyněk Zifčák, trenéři dorostu, Roman Himal, trenér béčka, a Miroslav Jandásek, trenér áčka. Dále byli přítomni Jan Kudlička st., Jan Kudlička ml., Ivan Marek, Jiří Pavelčík a organizátor akce Karel Kučera.
Hlavním tématem byla dohoda o formě zimní přípravy. Shoda panovalo na tom, že se letos božický fotbal nezapojí do žádných zimních turnajů (nabídky byly z Hrušovan a Tasovic), ale svou přípravu zaměří především na posílení fyzické kondice a sehraje několik přípravných zápasů na umělé trávě. Dorostenci budou moci využít týdenního pobytu na horách (hlavně pak na běžkách), který pro ně na únor zajišťují trenéři Rauš a Zifčák.
Vedením zimní přípravy mužů byl pověřen zkušený fotbalista Jiří Pavelčík, který předpokládá, že tréninky budou probíhat od 1.2.2009 v pátek a v neděli. Pokud dovolí přírodní podmínky, bude se trénovat venku, na oploceném hřišti za školou (je jen škoda, že zde není instalováno žádné osvětlení). Všechny týmy pak už nyní využívají školní tělocvičnu, kde probíhají tréninky podle harmonogramu.
Mezi přípravnými zápasy by neměly chybět následující:
14.2.2009 – na umělé trávě v Brně, soupeř bude vybrán
21.2.2009 – na umělé trávě v Brně proti Popicím (okres Brno-venkov)
8.3.2009 ve 14 h – zápas Dobšice – Božice v Dobšicích
15.3.2009 – Višňové A – Božice – na umělé trávě v Brně-Bohunicích
22.3.2009 – soupeř i místo utkání bude teprve dohodnuto


Změna některých akcí vyhrazena.

Diskutovat
Zobrazit všechny příspěvky

Zaznamenal –lan-


 
Pro zvětšení klikněte na foto.
 
Pro zvětšení klikněte na foto.
 
Pro zvětšení klikněte na foto.
 
Pro zvětšení klikněte na foto.