znak Božic
 Co se děje...
Úspěšní božičtí žáci
Nejúspěšnějším božickým fotbalovým celkem v sezoně 2007/2008 se stali žáci TJ Sokol Božice. Už po podzimu se jako nováčci okresního přeboru zabydleli na 2. místě tabulky a tuto pozici si výbornými výkony a se ziskem 47 bodů udrželi i na jaře. Vedle zkušeného trenéra a vedoucího Karla Haly se na přípravě a vedení božických žáků podílel ještě aktivní fotbalista Petr Horký, jehož dcera Lucie se mezi mladými fotbalisty zcela určitě neztratila.
Hráčské opory na čele s Tomášem Raušem, Evženem Egnerem a Jakubem Zifčákem se s družstvem loučí, měly by se však stát základem nově se tvořícího družstva dorostu. Božický fotbal je bezesporu na vzestupu a nová krev systematicky připravovaná již od přípravky by toho měla zárukou.

Horní řada zleva vedoucí Karel Hala, David Šenkeřík, Bronislav Horáček, Vlastimil Žilík, Tomáš Rauš, Zdeněk Chrenovský, Jakub Zifčák, Evžen Egner, trenér Petr Horký. Dolní řada zleva Adam Egner, Lucie Horká, Patrik Pavelka, Vlastimil Urban, František Kudlička, Vlastimil Švéda, Rudolf Čížek, Martin Zedníček. Vpředu ležící brankář Vojtěch Bačo.

text a foto: Ladislav Nevrkla