znak Božic
 Co se děje...
Uplakaná fotbalová neděle
Ne že by se nám chtělo z výkonu našich hráčů a hráček plakat, ale pošmourné chladné počasí bylo odpoledne završeno vytrvalým deštíkem, a tak jsme se všichni tlačili na ochoze a kritizovali výkon hráčů na hřišti. Že jim kluzký terén nesvědčil, to ani nemusím zdůrazňovat.

III. tř. sk. B
Doklouzali jsme se k vítězství
Božice – Loděnice 2:0 (1:0)
Rozháraný úvod zápasu předznamenal jeho další vývoj, a tak jsme tentokrát neviděli brilantní kombinační hru, ale spíše úporný boj o každý míč a řadu nepřesností a neproměněných šancí. Přesto si naši hráči vytvořili v první půlhodince 2. půle tlak, který korunovali i druhou brankou. Vítězstvím si Božice upevnily vedení v tabulce. Branky dali Tomáš Kudlička a Radek Pavlíček.

Moravskoslezská divize žen, sk. B
Božickým fotbalistkám se daří

Vzhledem k tomu, že k prvnímu utkání MSDŽ sk.B, nepřijely do Božic hráčky Velkých Pavlovic (o osudu utkání ještě nebylo rozhodnuto) a minulý týden vyhrály hráčky TJ Sokol Božice v Hovoranech 3:2, první zápas na vlastním hřišti sehrála božická děvčata až v neděli 14.9.2008 proti Mutěnicím.

TJ Sokol Božice – FK Mutěnice 2:0 (1:0)
Celý zápas byl hrán pod taktovkou domácích hráček. Řada příležitostí skončila mimo branku, na tyči či na břevně. Z mnoha šancí se nakonec ujaly dvě střely Zdeňky Heliové.

Okresní přebor žáků
Božičtí statečně bojovali
Božice – Dyjákovice 0:3 (0:1)

Vrásky na čele božických trenérů Karla Haly a Petra Horkého naskočily, když se dozvěděli, že se hodinu před utkáním zranila opora zadních řad, brankář Vojta Bačo. Zastoupil ho docela úspěšně Lukáš Svoboda. Všechny obdržené branky měly společného jmenovatele: Lukáš na ně se svou drobnou postavou prostě nedosáhl. Přes porážku si naši žáci zaslouží tentokrát pochvalu za bojovnost a fotbalové srdíčko.

Diskutovat
Zobrazit všechny příspěvky

Připravil Ladislav Nevrkla


 
Jedna z útočných akcí božických fotbalistek.
 

 
Video žáci.
 
Video muži.
 
Video muži.