znak Božic
 Co se děje...
Fotbal: Zdařilá příprava na umělé trávě
Božice – Přímětice 4:3 (3:2)
K nedělnímu dopolednímu přípravnému zápasu s Příměticemi na umělé trávě v Hrušovanech n. Jev. bylo připraveno málem víc automobilů než hráčů.
Naštěstí desítka našich borců ustála nepříznivý vstup do zápasu a od 25. minuty utkání, kdy jsme převzali iniciativu, jsme byli jasně lepším mužstvem. Ve 2. půli posílil náš útok Jan Kudlička st., zvýšili jsme vedení na 4:2, ale pohledných akcí na obou stranách postupně ubývalo. Celkově jsme však v příjemném hrušovanském areálu zanechali dobrý dojem, byli jsme bojovnější a hlavně fotbalovější. Svými zákroky se blýskl gólman Jaroslav Lukáč, spolehlivě hrála obrana dirigovaná Davidem Švestkou, naše záloha přehrávala přímětickou a důležité bylo, že jsme vstřelili i pěkné branky.
Sestava Božic: Jaroslav Lukáč – Svatopluk Nevěčný, David Švestka, Petr Horký – David Švejdík, Roman Šebela, Tomáš Polický, Jan Kudlička ml., Michal Topolčan – Michal Himal, Jan Kudlička st. (od 46. min)
Gólový průběh zápasu: 0:1, 0:2, 1:2, 2:2, 3:2, 4:2, 4:3.
Branky Božic: Michal Topolčan (velmi pěkný gól), David Švejdík (z přímého kopu), David Švejdík (po rohovém kopu) a Michal Himal „Majkl“ (bezpečně usměrnil míč do soupeřovy sítě).