znak Božic
 Co se děje...
Fotbal: Vítězné tažení Božic
O víkendu pokračovaly okresní fotbalové soutěže. Zatímco dorostenci měli volný los a mohli se třeba zapojit do hasičských závodů, které se konaly v neděli na božickém hřišti, tak áčko i béčko ukázaly na domácím trávníku svým příznivcům pěkný fotbal. Zápas béčka jsem neviděl, tak komentář k utkání bude stručný, zápas áčka musel uspokojit i náročného fotbalového diváka – a těch se tentokrát sešel rekordní počet: 56 platících diváků!

III. tř. sk. A
TJ Sokol Božice A – TJ Sokol Vedrovice A 3:0 (1:0)
Nabitá sestava domácích (zraněný Jan Kudlička ml., na lavičce Jaromír Jandásek a Michal Topolčan) dávala tušit, že při dobré konstelaci jsme schopni ukázat divákům atraktivní moderní fotbal. A že se bylo doopravdy na co dívat. Škoda jen, že řada vyložených šancí skončila v rukách dobrého gólmana hostí nebo těsně vedle branky. I tak následoval po skončení zápasu zasloužený aplaus slušně zaplněných ochozů. O jasné vítězství se zasloužili: Radek Pavlíček, Lukáš Dítě a střídající Jaromír Jandásek. Nerad bych někomu křivdil, ale třeba výkon 37-ti letého obránce Svatopluka Nevěčného a jeho vítězné hlavičkové souboje s vysokými útočníky domácích zasluhují respekt. Osobně mě velmi potěšil výkon Romana Šebely v obraně a taky všichni noví hráči jsou zatím perfektní.
Takže tentokrát bezezbytku platí: Hoši, děkujem!

IV. tř. sk. B:
TJ Sokol Božice B – TJ Suchohrdly u Miroslavi B 2:1 (1:0)
Zasloužené vítězství Božic, o jehož branky se podělili Jan Szabó a Petr „Lokvenc“ Michalec. Hosté snížili z penalty po zákroku Dalibora Tomáška. Domácí měli řadu dalších příležitostí, tu největší – jak mi sám prozradil – spálil Honza Szabó. Dobrým tahem trenéra R. Himala bylo zařazení Michala „Májkla“ Himala do obrany. Své úkoly tam splnil stoprocentně.

Diskutovat
Zobrazit všechny příspěvky

(lan)