znak Božic
 Co se děje...
Druhý turnaj florbalistů
Další turnaj odehráli florbalisté Fbc Božice v sobotu 10. října. Nastoupil: Fojtík Miroslav (U), Dokulil Ondřej (O), Horák Stanislav (U), Procházka Petr (U), Procházka Vladislav (U), Šmahaj Jiří (O), Vítek David (O), Novák Jan (O), Musil Vladimír (U), Kutlák Petr (O).
Na rozdíl od prvního turnaje, kdy jsme hráli v dresech jen díky ochotě božických fotbalistů, jsme na tomto turnaji byli vyzbrojeni dresy vlastními. Chtěli jsme je pokřtít kvalitním výkonem a naklonit si štěstí soupeřů z minulých zápasů na naši stranu.
Skupina, ve které jsme tentokrát byli, nasvědčovala, že by náš plán mohl vyjít. Bohužel jsme nepočítali s absencí tolika hráčů. Z různých důvodů se na turnaj nedostavila část obrany a útoku (včetně našeho nejlepšího střelce minulého turnaje). To, co z nás však udělalo tým, který nemohl většině soupeřů konkurovat, byla neúčast našeho brankáře. Podle pravidel ZAFL nemůže do zápasu nastoupit hráč, který není zapsaný na soupisce pro tento ročník ligy. Abychom si zachovali čest, museli se v bráně vystřídat tři útočníci a jeden obránce.
Během několika okamžiků jsme si uvědomili, že bez tak důležité části týmu jako je brankář, nebudeme v průběhu turnaje získávat cenné body tak, jak jsme měli v plánu. Ve skupině jsme potkali týmy Guanyadors, Fbc Bar U Slimáka a Fbc Litrpůl. Zápasy skončily výsledky 0:5, 4:8 a 1:6. Ve skupině A jsme tedy skončili poslední. Skupinu B vyhrál tým Fbc Black Dogs. Ten nás ve čtvrtfinále nešetřil a využil příležitost nasbírat si body do kanadského bodování. Zápas skončil 3:9. Druhý poločas jsme však vyhráli my:-).

Snažili jsme se hrát pro samotnou hru a bojovat do konce turnaje. Tato snaha se nám alespoň trošku vyplatila. V průběžném pořadí týmů jsme i po tomto nevydařeném turnaji neskončil poslední. Umístili jsme se na sedmém místě o skóre.
Doufám, že jsme naše příznivce příliš nezklamali. Na dalším turnaji se budeme snažit ukázat, že jsme schopni ukořistit lepší místo než sedmé.

Celkové pořadí týmů po druhém turnaji


Bodování hráčů našeho týmu


Vše potřebné o turnajích je možné získat stále na stránkách ligy. Ty však mají od minulého turnaje jinou adresu:http://zafl.webnode.cz/ .
V nejbližší době budou také spuštěny internetové stránky našeho týmu.


Miroslav Fojtík


Diskutovat
Zobrazit všechny příspěvky

 
Několik fotek ze zápasu s týmem Fbc Bar U Slimáka
Pro zvětšení klikněte na foto.
 
Pro zvětšení klikněte na foto.
 
Pro zvětšení klikněte na foto.