znak Božic
 Co se děje...
Fotbal: Jsme spokojeni s každým bodem
OP: Božice A - Bohutice 1:1 (1:0)
NE 19.9.2010 16.00 HR: Peřinka AR: Krula, Fousek, R.
Zápas dvou vyrovnaných soupeřů skončil nakonec po zásluze plichtou. Jak jsme se všichni shodli, nechali jsme si vnutit soupeřův způsob hry, a místo naší tvořivé hry toi končilo nakopáváním, které umožnilo hostům vsítit v 76.minutě vyrovnávací gól. Naši vedli od 30.minuty gólem Pavla Ležáka. Měli jsme v průběhu zápasu i další šance, ale kromě břevna střídajícího Mariana Vávry neměla žádná patřičnou razanci i správný směr. Tentokrát ani nelze říct, že jsme nějaké body ztratili. Spíš jsme důležitý bod získali.
Sestava Božic: Ivo Urban – Jiří Kubíček, David Švestka, Jaromír Jandásek, Josef Šprencl – Michal Topolčan, Jan Kudlička, Patrik Šotkovský, Roman Šebela – Michal Tapšík, Pavel Ležák. Střídali: Petr Horký za M. Tapšíka, Marian Vávra za Michala Topolčana a Jiří Škrabal za Romana Šebelu. Trenér Karel Hala, vedoucí mužstva Ivan Marek, hlavní pořadatel Jan Kudlička musel na pokyn hlavního rozhodčího zasáhnout v případě nevhodně se chovajícího fanouška hostí.

IV.C: Krhovice - Božice 4:0 (2:0)
NE 19.9.2010 16.00 HR: Berka
Nehráli jsme tak docela špatně, jak by napovídal konečný výsledek, ale neproměnili jsme žádnou z příležitostí, a tak jsme se vrátili z Krhovic bez bodu. Po delší pauze nastoupil za naše béčko i Petr Michalec.

OS.B dorostu : Božice - Práče 2:1 (1:1)
NE 19.9.2010 10.15 HR: Valenta
„Vyhrál šťastnější,“ tak okomentovali zápas Karel Hala a Jan Kudlička. Sám jsem viděl druhou půli a jejich slova můžu potvrdit. Hosté vedli brankou Kosece, za nás vyrovnával po pěkné akci vydařenou střelou Marian Vávra. První polovinu druhého poločasu byli lepší hosté, náš zadák Vlasta Žilík a výborný gólman Filip Seidl však veškerá nebezpečí eliminovali. Postupně jsme se dostávali do šanci i my. Příchod Slávy Urban naši hru ještě více oživil, najednou byl vidět i Tomáš Rauš a právě on svou levačkou zápas v 84.minutě rozhodl. A to měl v 89.minutě ještě jednu příležitost, kterou práčský brankář vyrazil. „Bylo to vydřené vítězství, které jsme moc potřebovali,“ konstatoval úpo zápase trenér Tomáš Rauš st.
Sestava: Filip Seidl – Broněk Horáček, Tonda Těthal, Vlasta Žilík, Jirka Hanzal – Marian Vávra, David Mlčúch, Pavel Šulan, Petr Griebaum – Tomáš Rauš, Martin Zedníček. Střídali: Sláva Urban za P. Šulana a Adam Egner za Kevina.

OP žáků: Božice - Prosiměřice 2:1 (1:1)
NE 19.9.2010 14.00 HR: Fousek, R.
Po bojovném výkonu jsme si nakonec ponechali doma všechny tři důležité body. Naše branky dal Sláva Urban a Vojta Maruštík. „Výborný soupeř, výborný náš výkon, všechny branky ze hry, pěkné utkání, spokojenost,“ tak zhodnotil zápas trenér Roman Himal.

MSDŽ D: Božice - Studenec 0:1 (0:0)
SO 18.9.2010 16.00 HR: Hrůza AR: Ďurko, Novák
Porážka z galerie nešťastných. Hostující tým měl sice mírnou převahu, ale s šancemi to bylo na obou stranách vyrovnané. O výsledku zápasu rozhodla 15.minut před koncem utkání nejlepší hráčka Studence. Domácí Klára Kročilová měla sice na kopačce vyrovnání, ale její střela šla těsně vedle branky. Hned poté hlavní sudí zápas ukončil.


Připravil –lan-

Foto autora


Diskutovat
Zobrazit všechny příspěvky

 

Božice - Bohutice
Vhodné sledovat se zapnutým zvukem
Autor: Pavel Nevrkla

Foto autora