znak Božic
 Co se děje...
Fotbalový podzim
Fotbalové soutěže mají v současné době zimní přestávku. Fotbalisté mají čas připravit se na jarní kola a pokusit se udržet nebo vylepšit dosavadní pozice.
Nejlépe jsou na tom po podzimních kolech naši žáci. Pod vedením Karla Haly se stali štikou okresního přeboru a zatím drží s přehledem vynikající 2. místo. Na vedoucí Dobšice jim chybí 4 body, ovšem před třetími Prosiměřicemi mají stejný počet bodů náskok. Mohou se tak v klidu pokusit o malý zázrak a ze zálohy zaútočit na první místo. Přestože muži ztratili v posledních kolech III.B třídy nadějné umístění ve vedoucí pětici, není ještě nic ztraceno. Na vedoucí Mor. Krumlov ztrácejí ze 7. místa „pouhých“ 6 bodů, a tak by kvalitní výkony a body ze hřišť soupeřů mohly ještě znamenat výrazné zlepšení současného umístění.
Přípravka se v okresním přeboru drží přesně uprostřed a trenér Jan Kašpárek určitě přemýšlí, jak stabilizovat výkony svých svěřenců a jak si o nějaké místečko v tabulce polepšit.
Nejvíc nad sebou musí přes zimu přemýšlet realizační tým a hráči božického béčka. Aspoň kdybychom hrou, výsledky a umístěním předstihli sousední Čejkovice...!
Ženy ukázaly ve druhé polovině soutěže výrazné zlepšení, a tak budeme určitě všichni zvědaví, jak se jim bude dařit na jaře. Navázat na slavnou tradici z minulosti bude určitě obtížné, ale ne nemožné. Tabulky po podzimu jsou uvedeny v hlavním menu Fotbal.

(lan)