znak Božic
 Co se děje...
Jirka Škrabal si zachytal
7. kolo okresních fotbalových soutěží poslalo většinu našich družstev na hřiště soupeřů. Poprvé v nové sezóně se však na domácím hřišti představili hráči naší přípravky.
Soupeřům vzdorovali statečně.

III. tř. sk. B
Remíza je ztrátou
Olbramovice B – Božice A 2:2 (1:1)

Do branky se tentokrát postavil náhradník náhradníka Jiří Škrabal. Domácí šli do vedení, ale zlepšenou hru našich korunoval v 35. minutě kapitán David Švejdík vyrovnávací brankou. Když v 54. minutě zvýšil Jara Jandásek na 2:1, vypadalo to pro naše dobře, ale nešťastná „haluz“ pár minut před koncem znamenala nakonec dělení bodů.

IV. tř. sk. B
Ubránili jsme cennou remízu
Troskotovice – Božice B 1:1 (0:1)

S Jiřím Škrabalem v brance, Martinem Topolčanem vzadu, Janem Kudličkou st. a Marianem Vávrou v záloze a Do Xuan Truongem a Markem Zifčákem na hrotu jsme se pustili odhodlaně do boje na hřišti v Jiřicích u M. Gólem Jana Kudličky „do šatny“ jsme šli do vedení, ale tlaku domácích ve druhém poločasu jsme neodolali. Přesto je bod z hřiště soupeře velmi cenný.

Dorost sk. A
Domácí taktika slavila úspěch
IE Znojmo A – Božice 6:0 (5:0)

Velký tlak domácích byl korunován půlpětkou branek. Po pátém gólu musel být otřesený a zraněný gólman Svaťa Nevěčný vystřídán. Jeho náhradník David Šenkeřík předvedl výborný výkon a možná tak přispěl k tomu, že otázka dorosteneckého brankáře bude konečně vyřešena. Naši nehráli špatně a měli i v části utkání převahu a šance. Bohužel nic z toho nekorunovali gólovým úspěchem. Vynikli Evžen Egner a Marian Vávra.

Okresní přebor žáků
Prohráli jsme po dobrém výkonu
IE Znojmo – Božice 7:2 (2:0)

V první půli jsme se drželi, ve druhé jsme hráli lépe než domácí, ale ti měli více střeleckého štěstí.
V brance tentokrát nahradil zraněného Vojtu Bača Ruda Čížek. O naše branky se podělili Lukáš Svoboda a Patrik Pavelka.
Ilustrační foto je z minulého zápasu na vlastním hřišti. Našim hráčům pomáhala i tato fanynka.

Okresní přebor přípravky
Letos sbíráme zkušenosti
Božice – SC Znojmo A 0:12 (0:6)
Božice – Přímětice 0:7 (0:3)

Zvláště ve druhém zápase ukázali naše fotbalové naděje řadu pěkných zákroků a snad už se zablýsklo na lepší časy.