znak Božic
 Co se děje...
Fotbal: Příprava na jaro
Božická družstva mužů, dorostenců i žáků sehrála o víkendu další sérii přípravných zápasů. Některým se dařilo více, jiným méně, muži v neúplné sestavě zaskočily domácí favority z Únanova, dorostenci vyhráli jasně na hřišti ještě nedávno nebezpečného Hrádku, a tak jenom žáci se nemohli těšit z úspěchu na turnaji, který se hrál na umělé trávě v Hrušovanech n. Jev.

Muži:
A.S.A. Únanov A – TJ Sokol Božice A 3:4 (1:0)

Bez Radka Pavlíčka, Jana Kudličky ml. nebo Svatopluka Nevěčného, zato s Lukášem Dítětem, Zbyňkem Horkým, Patrikem Šotkovským či Jiřím Benkovičem nastoupily Božice k poslednímu přípravnému zápasu na kvalitním hřišti v Únanově v neděli 22.3.2009. Většina branek padla ve 2. poločasu a o ty božické se postarali David Švejdík, Lukáš Dítě, vlastní gól domácích a jako již tradičně vítězství Božic pojistil Michal „Majkl“ Himal.

Dorost:
Hrádek – Božice 1:5 (0:1)

V sobotu 21.3.2009 hráli naši dorostenci přátelák v Hrádku a po zásluze vyhráli. Za Božice se dvakrát trefil Tomáš Rauš, po jedné brance přidali David Šenkeřík, Evžen Egner a Petr Procházka.
V sobotu 28.3.2009 po poledni sehrají naši dorostenci poslední přípravné utkání na domácím hřišti.

Žáci:
Reportáž z turnaje v Hrušovanech n. Jev. doplníme v průběhu týdne.

Aktualizace z 23.3.2009:
Tucet branek v Hrušovanech

K prvním přípravným zápasům letošního jara zajelo také naše žákovské mužstvo na umělku do Hrušovan. Bez tří opor jsme se příliš nepředvedli a odjeli domů s přídělem tuctu branek.
V prvním zápase jsme nastoupili proti Troskotovicím, které hrály s několika hráči dorosteneckého věku (pro mě dost nepochopitelné). I přes naši snahu a bojovnost se projevil vyšší věkový průměr a prohráli jsme 0 : 6.
Do druhého zápasu jsme nastoupili proti jednomu ze dvou domácích mužstev. Zde se projevila mnohem větší fotbalovost domácích a opět jsme dostali šest branek. Nemůžu našim hráčů upřít chuť do hry, to však na vyspělejší fotbalisty nestačí. Naše poděkování patří domácím za pozvánku do krásného areálu a také fotbalovým fandům, kteří místo nedělní siesty vzali auto a odvezli kluky na fotbal.
Karel Hala, trenér


Diskutovat
Zobrazit všechny příspěvky

Připravil: (lan)