znak Božic
 Co se děje...
„Béčko“? Střídavě oblačno!
„B“ tým TJ Sokol Božice to letos neměl v soutěži IV.C tř. vůbec jednoduché. Časté změny sestavy zaviněné zčásti zraněními, zčásti pracovním zaneprázdněním řady hráčů a zčásti též menší zodpovědností některých jedinců vedly v konečném důsledku k umístění v druhé polovině tabulky.
Naše snímky jsou ze zápasu se sousedem v tabulce – Krhovicemi – které dotáhli Božičtí do vítězného závěru. Zápas byl nakonec díky náhlému prudkému dešti (po dohodě obou celků i silně nachlazeného hlavního sudího) předčasně ukončen za stavu 3:0 pro Božice.
V každém utkání hrávalo několik posil z „áčka“ – tentokrát to byly dvě výrazné individuality v podobě Radka Pavlíčka a Jaromíra Jandáska – a když bylo v závěrečných zápasech třeba dostali příležitost taky nadějní budoucí dorostenci Tomáš Rauš, Jakub Zifčák, David Šenkeřík nebo Evžen Egner. Nefalšovanou radost ze svého prvního soutěžního gólu zažil nedávno i jeden z nováčků v božickém týmu Do Xuan Truong známý mezi hráči jako Dan.

Text a foto Ladislav Nevrkla


 
Božice B nastoupily do utkání s těmito hráči:
Zleva Jiří Himal, David Mareš, Jan Szabó, Marek Zifčák, Dan (Do Xuan Truong), Radek Pavlíček, Jaroslav Šperka, Dalibor Tomášek. (pokračování na dalším snímku)
 
Dalibor Tomášek, Jiří Šenkeřík, V. Kalus, Jaromír Jandásek, Zdeněk Svoboda., Jakub Zifčák, Tomáš Rauš.