znak Božic
 Co se děje...
Fotbal: První výhra v okresním přeboru
Netrvalo to zase až tak dlouho a dočkali jsme se první výhry v okresním přeboru. Na zápas do sousedního Hrádku jelo povzbudit hráče našeho „áčka“ i početné obecenstvo (autobusem Ivana Hudce ml. i po vlastní ose) a věřím, že to pro naše fotbalisty byla potřebná vzpruha.
Béčko svůj zápas dobře začalo, ale ve druhé půli mělo co dělat, aby hubené vítězství udrželo. Pro ty, co viděli začátek zápasu dorostenců, byl konečný výsledek nečekaně příjemný překvapením. Soutěž zahájili i žáci a škoda neproměněné penalty – mohli jsme si z Jevišovic přivést plný bodový zisk.

OP: TJ Hrádek – TJ Sokol Božice A 1:2
Zahájili jsme impozantně a více než deset minut bylo na hřišti jenom jedno mužstvo. Pak však došlo k nešťastnému zranění Jaromíra Jandáska, po určitou dobu byl ošetřován za čarou, hráli jsme v deseti a náš „stroj“ trochu zaskřípal. Iniciativu přebrali domácí a svůj tlak korunovali vedoucí brankou po naší neproměněné gólovce a po našem nepovedeném pokusu o „ofsajd systém“. Závěr poločasu se nám ale povedl. Střídající hráč Michal Topolčan připravil pěknou akci, Jarek Jandásek sice gólmana nepřekonal, ale Lukáš Dítě už byl nekompromisní, a tak se do šaten odcházelo za stavu 1:1.
Rozhodující branka padla v polovině druhého poločasu a šťastným střelcem byl Jarek Jandásek. Domácí se pokoušeli vyrovnat, hra nebyla příliš pohledná, ale zvládli jsme ji i takticky.
O naše první vítězství v okrese se zasloužili: Robert „Bobo“ Musil (posila z Brna) – Svatopluk Nevěčný, Roman Šebela, David Švestka, Aleš Žák (posila z Brna) – David Švejdík, Tomáš Kudlička, Jan Kudlička ml., Petr Horký – Jaromír Jandásek a Lukáš Dítě. Střídali: Michal Topolčan (Tomáše Kudličku) a Jan Szabó (Davida Švejdíka), Na lavičce byli ještě připraveni: Michal Himal a Marian Vávra. Trenér Miroslav Jandásek, vedoucí mužstva Karel Kučera. Zápas řídil rozhodčí Chromý a bez pardonu trestal kartami nemístné mluvení hráčů, bohužel hlavně našich.

IV. C: Božice B – Dyjákovice 1:0
V prvním poločase jsme hráli dobře, nenechali jsme se zamknout v našem obranném pásmu a vůbec jsme se nezalekli loňského účastníka III. tř. Ve druhé půli nastoupil na hřiště Jaromír Jandásek a jeho přímý kop z poloviny hřiště skončil za zády překvapeného gólmana Dyjákovic. Od té chvíli se stala hra našeho týmu silně defenzívní a hosté vypálili značné množství střel mířících na naši branku. Gólman Jaroslav Lukáč však všechny střely bezpečně zneškodnil a kryl dokonce pokutový kop. Nejtěsnější výsledek jsme se štěstím ubránili.
Sestava Božic: Jaroslav Lukáč, David Švejdík, Martin Topolčan (kapitán), Jan Kašpárek, Zdeněk Svoboda, Luboš Ralenovský, Jan Kudlička, Dalibor Tomášek, Kallus, Jiří Benkovič, Michal Himal, Jan Szabó. Dále do hry zasáhli: Jaromír Jandásek a Do Xuan Truong (Dan). Na lavičce připravený ještě Petr Procházka. Trenér Roman Himal.

OS dorost B: Božice – Jamolice 4:2 (2:2)
Vstup do utkání se našim dorostencům vůbec nevydařil, a to počínaje počtem (celý zápas jsme odehráli v deseti), tak i dvěma nešťastnými brankami v naší síti. Kdo však vydržel, byl velmi příjemně překvapen naší dobrou hrou a taktéž výbornou střelbou. Díky pohotovému střelci Marianu Vávrovi jsme ještě do poločasu vyrovnali a ve druhém přidali další dvě branky, znamenající naše vítězství. Hattrikem se blýskl Marian Vávra, čtvrtou brankou přidal Tomáš Rauš.

OP žáků: Jevišovice – Božice 1:1 (0:1)
Dlouho jsme vedli gólem Čížka a byť jsme zahodili i penaltu, zdálo, že zápas dovedeme do vítězného konce. Nešťastná teč v poslední minutě znamenala vyrovnání a tak jsme si z Jevišovic nakonec odvezli jenom bod. Výborný byl náš gólman Jarda Bobek a Broněk Horáček.