znak Božic
 Co se děje...
Turnaj: V Dobšicích proti nepřízni osudu
Na fotbalový turnaj do Dobšic mělo původně vyrazit naše „áčko“, čerstvý to účastník okresního přeboru. Dovolenkový termín však nakonec vedl k tomu, že hráče „A“ týmu – Jaru Lukáče, Davida Švestku, Petra a Zbyňka Horké, Svaťu Nevěčného, Jardu Jandáska a ve druhém utkání i Radka Pavlíčka – doplnili všichni tři bratři Himalové, nedávní dorostenci Jan Kašpárek a Petr Procházka a výborný dorostenec Evžen Egner.

Dobšice B (okr. přebor) – Božice 3:3
Božičtí překvapili tradičního účastníka okresního přeboru dobrou hrou a ještě minutu před koncem vedli díky gólům Jardy Jandáska, Petra Horkého a Evžena Egnera 3:2. Rozhodčí zápasu pak daroval domácím penaltu a v následném penaltovém rozstřelu jsme to dvakrát „naprali“ do gólmana a jednou jsme prověřili zábrany za brankou.

Mikulovice – Božice 2:1
Dorazivší Radek Pavlíček dal sice náš jediný úspěch, jinak jsme ovšem „vytuhli“, Mikulovice naopak vzali utkání velmi prestižně a v zápase o 3. místo jsme tak nakonec těsně neuspěli.

Božice se nyní připravují na turnaj, který se odehraje v sobotu 1.8.2009 na našem hřišti za účasti domácího „béčka“, Strabagu Beroun, Drnholce a Hlubokých Mašůvek. Tak se přijďte podívat, bude i výborné občerstvení („živáň“ a cigára, pití, co hrdlo ráčí), večer disko a v neděli si to ještě rozdají „Staří“ páni proti těm o něco mladším. Moje maličkost by to měla všechno komentovat a Pavel bude z celé akce pořizovat video, které si budete moci prohlédnout na našich stránkách.

Diskutovat
Zobrazit všechny příspěvky

Ladislav Nevrkla