znak Božic
 Co se děje...
Fotbal: Nulový víkend
Nejenže jsme nezískali ani bod, nejenže jsme nevstřelili ani gól, ale několik zápasů má u sebe tento víkend nulu, protože se prostě kvůli výrazným srážkám a celkové změně počasí nehrály a jsou přeloženy na náhradní termíny.

OP: IE Znojmo B - Božice A
NE 26.9.2010 10.15 HR: Šrámek AR Vařacha, Hačecký
Zápas se po dohodě překládá na čtvrtek 28.10.2010 ve 14.30 h.

IV.C: Božice B - Lechovice 0:6 (0:2)
SO 25.9.2010 16.00 HR: Zemánek
Zápas, který začal se zpožděním, by se možná vyvíjel jinak, kdyby … Kdybychom nezačali v deseti, bez jediného náhradníka, se čtyřmi dorostenci, kteří měli v nohách dopolední zápas s Prosiměřicemi a kdyby rozhodčí Zemánek nenařídil ve 41.minutě velmi přísnou penaltu. Ve 2.půli nám již docházely síly a na zvrat utkání jsme neměli ani pomyšlení. Několik branek bylo přímo ukázkových, zvláště ta poslední v 76.minutě, kdy hostující hráč napálil těžký míč naprosto přesně z voleje. Naši hráči měli pouze dvě výraznější šance, přičemž Marianova střela skončila v 60.minutě na tyči! Aspoň čestný gól jsme si určitě zasloužili.
Sestava: Roman Himal – Svaťa Nevěčný, Mirek Koláček, Mira Bětík, Pavel Šulan (nejpříjemnější překvapení, velmi dobrý výkon) – Do-Xuan Truong (Dan), David Mlčúch, Majkl. Marian Vávra – Jan Szabó, Tomáš Rauš.

OS. B dorostu: Božice - Prosiměřice 0:3 (0:2)
SO 25.9.2010 13.30 HR: Zemánek
První rozčarování přišlo v 10.minutě. Nepovedený centr hostí plachtil vzduchem tak, že skončil v naší brance – 0:1! Ve 20.minutě se do dobré příležitosti dostal náš útočník Tomáš Rauš, ale jeho pěkná střela šla těsně vedle. Z protiútoku daly ve 22.minutě Prosiměřice druhý gól. Zápas ovlivnil chybný výrok rozhodčího Zemánka, který ve 44.minutě neuznal náš regulérní gól pro domnělý (nesignalizovaný) ofsajd! Místo kontaktního gólu jsme šli do šaten s pocitem křivdy a do konce zápasu jsme se z toho nedostali. Hřebíček do rakve nám v 76.minutě zatloukl po nádherné akci Marek Holas. Cestu do branky nenašla ani poslední střela zápasu z kopačky nejlepšího našeho hráče Vlasty Žilíka. Porážka 0:3 byla až příliš krutá, ale dlužno dodat, že nás znejistila jak nepřítomnost gólmana Filipa Seidla, tak minimum našich vyložených šancí. Kromě Vojty Bača v brance jsme hráli v obvyklé sestavě.

Práče - Božice
ÚT 28.9.2010 15.30 HR: Fousek R
Zápas se hraje na státní svátek v úterý.

OP žáků: Blížkovice - Božice
NE 26.9.2010 14.00 HR: Kolesa P
Zápas po dohodě odložen – termín určí OFS.

Přípravka: Božice – Prosiměřice
NE 26.9.2010 9.00
Zápas po dohodě přeložen na 24.10.2010 (dvojzápas v Prosiměřicích, na jaře bude dvojzápas v Božicích).