znak Božic
 Co se děje...
Fotbal: Zůstali jsme na čele trojky
Nejdůležitější zápas podzimu spojený s lehkou nervozitou a velkým očekáváním na obou stranách přinesl výborný fotbal. Tak lze jednou větou zhodnotit zápas mezi dvěma nejlepšími celky III. tř. sk. B, domácími Božicemi a hosty z Jezeřan-Maršovic. Dělbu bodů přijaly nakonec s mírným uspokojením oba celky.
Dorostencům se soupeři ze Štítar omluvili, neboť nemohli dát dohromady svou jedenáctku a žáci i po velmi snaživém výkonu nestačili na silné Jevišovice na jejich hřišti.
Ostatní soutěže svou podzimní část dohrály a čekají zda se bude v listopadu ještě předehrávat 1. kolo jarní části soutěže.

Muži – III. tř. sk. B
Měli jsme na vítězství – zachraňovali jsme bod
Božice A – Jezeřany-Maršovice 1:1 (0:1)

Naše mužstvo nastoupilo v téměř nejsilnější možné sestavě s výjimkou nemocného R. Pavlíčka a zraněného Tomáše Kudličky. Od první minuty jsme nenechali nikoho na pochybách, že chceme vyhrát. Rozhodčí však zákrok jezeřanské obrany ve 2.minutě v malém vápně neposoudil jako faul a na řadu minut znejistěl on i oba celky. Měli jsme řadu výborných šancí, hosté většinou dobrou poziční hrou odvraceli všechny naše střelecké pokusy i rozehrávky a nakopávali míče na svá tykadla v útoku. Tak se stalo, že nás ve chvíli, kdy jsme to nejméně čekali, zaskočili v naší obraně a prostřelili jinak vynikajícího gólmana Jaroslava Lukáče. Naši pokračovali v tlaku, výborný byl zvláště Jan Kudlička. Většinu akcí jsme táhli po ose Zbyněk Horký – Tomáš Polický – Jan Kudlička – Petr Horký – Lukáš Dítě. Do konce poločasu se nám však vyrovnat nepodařilo.
Náš tlak a maximální nasazení s cílem nejen vyrovnat pokračovaly i od první minuty druhé půle. Všechno nakonec rozhodla 66. minuta. David Švejdík, který převzal taktovku od Jana Kudličky a Tomáše Polického, potáhl útok až k vápnu, tam byl faulován, z nařízeného přímého kopu centroval Jan Kudlička přesně na hlavu Romana Šebely a ten nekompromisně zavěsil. Byli jsme u vytržení a věřili jsme ještě v jeden, vítězný gól.
Poslední čtvrthodinku hosté už jenom bránili nerozhodný výsledek a naši marně zdolávali jezeřanskou tvrz. Na posledních pět minut naskočil na hřiště i nadějný dorostenec Patrik Šotkovský. Byli jsem o něco lepší, ale dělba bodů je nakonec zasloužená.
Více než stovka diváků (hodně příznivců přijelo též z Jezeřan) byla se zápasem maximálně spokojená a nutno dodat, že i hráči obou celků odcházeli ze hřiště v přátelské sportovní atmosféře.
Tak takhle hrajou dvě nejlepší mužstva soutěže. Až jaro rozhodne, kdo z nich zamíří do okresního přeboru. Zápas řídil s přehledem rozhodčí Teplý, asistenty byli Bogner a Gottlieb a zápas sledoval i delegát OFS Vodák.

Dorost „A“
Vyhrajeme kontumačně
Božice - Štítary 3:0 kontumačně

Hosté měli problémy se sestavou, a tak volali, že se k zápasu nedostaví. Tak si připravení a nažhavení dorostenci zahráli alespoň přátelák s přítomnými chlapy.

Okresní přebor žáků
Lepšíme se, soupeř byl silnější
Jevišovice – Božice 5:1 (3:0)

I v tomto zápase naši žáci bojovali a pokračovali ve zlepšených výkonech. Na vynikajícího soupeře však ani tentokrát neměli. Čestný gól dal za stavu 5:0 Sláva Urban.