znak Božic
 Co se děje...
Turnaj žáků v Břežanech
V sobotu 26.1.2008 se naši žáci zúčastnili halového turnaje v Břežanech. Bohužel se nepodařilo zopakovat úspěch přípravky ve formě postupu do finálového turnaje. Po bojovném výkonu skončili naši hráči na druhém místě za žáky Dobšic. Po dvou výhrách, jedné remíze a jedné prohře jsme na skóre předstihli Tasovice. Čtvrtý skončil Slup a páté Hatě.
Podařilo se nám nastřílet nejvíce branek ze všech oddílů, několikrát jsme však zbytečně inkasovali. Chyběl nám brankář, který se kuriozně zranil doma při hře na počítači (nevím, jak je to možné, ale i to se stává). Naši nejlepší střelci byli E.Egner,T.Rauš,J.Zifčák. Potěšila mě především vzorná účast a bojovný výkon všech hráčů.

Karel Hala, trenér


Přípravka ve finále
Ve finále halového turnaje, který se hrál v neděli 27.1.2008 v břežanské sportovní hale, se už naším nejmladším fotbalistům tolik nedařilo.
Do finále se probojovalo 6 družstev, která byla rozlosována do dvou skupin po třech. Zde hráli systémem každý s každým a potom podle pořadí ve skupinách bojovali o konečné umístění.
Božická přípravka prohrála ve skupině B jak s Miroslaví (9:1), tak s Tasovicemi (2:0). V zápase o 5. místo pak naše fotbalové naděje prohráli s Dobšicemi rovněž 2:0.
V zápasech, v nichž našim hráčům chyběl jeden hráč základní sestavy, se ukázala nezkušenost s hrou v hale, ale hlavně síla soupeřů. Přesto je účast ve finálové skupině před jarní sezónou povzbuzující.

Podle Znojemska 05/2008 zpracoval –lan-