znak Božic
 Co se děje...
Úchvatným závěrem urvali dorostenci bod
V sobotu 27.9.2008 přivítali dorostenci Božic na svém hřišti Hatě. Zápas měl začít v 13.30, ale hosté měli problém s dopravou a začalo se až ve 14.00.

První poločas mnoho šancí nenabídl, přesto se však hostím podařilo vstřelit gól. V podobném nezáživném duchu začal i druhý poločas, kdy se hostům opět podařilo vstřelit gól a vedli už 2:0, tento výsledek byl vzhledem k vyrovnané hře k Božicím nespravedlivý. Po dvou gólech přišla v 65. minutě další rána – byl vyloučen Jiří Šenkeřík za nadávky. Místo, aby se tým složil, tak naopak ožil. Hosté, ač v jedenácti, se po téměř celý zbytek zápasu bránili a sporadické útoky již jistě vychytal David Šenkeřík. Božický tlak se vyplatil, podařilo se jim uhrát penaltu, kterou Jan Kašpárek proměnil a v pokračujícím tlaku se podařilo dát Jakubovi Zifčákovi nádherný gól. Čas dovolil soupeři jeden neúspěšný protiútok a tak konečné skóre bylo 2:2.

Vzhledem k výkonu v posledních 25 minutách by si Božice zasloužili vyhrát, ale dva góly vstřelené v deseti mají cenu zlata. Pokud si dorostenci z Božic zachovají takovou formu, jakou předvedli v závěru zápasu, dostaví se jistě i lepší výsledek než remíza.

Diskutovat
Zobrazit všechny příspěvky

Pavel Nevrkla


 

Vhodné sledovat se zapnutým zvukem.
Autor: Pavel Nevrkla