znak Božic
 Co se děje...
Chlapi vyhráli, ale...
V 8. kole fotbalových soutěží se na domácím hřišti představilo áčko mužů, dorostenci, žáci a ženy, béčko mělo volno.
Vítězství jsme získali jediné, ale ani tento zápas - Božice A versus Litobratřice – jsme neodehráli v úplné pohodě a z ochozů se ozývala i kritická slova. A to za to v žádném případě nemohl burčák, který byl naopak kvalitní a přinesl nejednomu z nás potěšení a zpříjemnil nedělní odpoledne.

III. tř. sk. B
Božice A – Litobratřice 3:1 (2:0)

Nováček soutěže z „Lopatova“ hrál od začátku s vysokým nasazením a zjevně toužil po třech bodech. Díky dvěma trefám Tomáše Kudličky (jedna byla z penalty za faul) jsme ale po prvním poločase vedli 2:0.
Ve 2. poločase tlak hostů zesílil a po deseti minutách po vyšachování naší obrany snížili na 2:1. Naše hráče nakonec po půlhodině uklidnil náš koncový hráč Jarek Jandásek. Branka to byla par excelance. Hostům poté povolily nervy, zbytečně faulovali po odpískání a výsledkem strkanice byli dva jejich vyloučení hráči.
Potěšilo mě však, že po zápase se někteří hříšníci poplácali po ramenou a nevraživost byla zapomenuta.