znak Božic
 Co se děje...
Smolný víkend s jednou radostí
A tým jel do Miroslavi v improvizované sestavě a pouze v 11, přičemž v základní sestavě byli i dva dorostenci (Vávra, Žilík). V prvním poločase nás soupeř v podobě Miroslavi B částečně přehrával a vydoloval z toho jeden gól. Ve druhém poločase jsme byli trochu aktivnější, hra se vyrovnala, ale i přes závěr, kdy jsme si vytvářeli tlak na soupeřovu bránu, jsme již nesrovnali a prohráli 0:1

Dorost
Dorost potvrdil svůj postup do baráže a bude s dorostem IE Znojmo bojovat o postup 12. a 19.6.2010.
Božice – Trstěnice : Zápas samotný se odehrával za jasné převahy našich dorostenců a svého soupeře rozdrtili 9:0, statisticky vyčnívá Evžen Egner, který vstřelil 5 branek.

Božice B
Béčko se opět taktak sešlo a na improvizované sestavě to bylo znát. Rozjeté Hrabětice naše přehrávali, ale i tak je výsledek 0:8 krutý. Naši nevyužili svých šancí (především za stavu 0:2 tam bylo několik slibných šancí).