Fotbal: Dorostenci získali první body
Žáci
Z posvícení body nepřivezli
Prosiměřice – Božice 2:0 (1:0)
Vzhledem k prosiměřickému posvícení se zápas odehrál v Prosiměřicích. Domácí v téměř nezměněné sestavě byli lepší, naši žáci se sehrávají a hledají náhradu za loňské tahouny, kteří už úspěšné válí v dorostu. Ale třeba šance Patrika Jandáska byla slibná ...

Dorost
Božický brankostroj
Božice – Vranov n. D. 13:1 (6:0)
Domácí museli nastoupit kvůli podobným barvám ve starých dresech. O to radostněji se po vítězném zápase převlékli do nových (zakoupil je obecní úřad).
Oslabený soupeř (nastoupil pouze s 9 hráči) byl důstojným soupeřem pouze první čtvrthodinku. Naši hráči se dostávali do šancí a co bylo důležité – tyto šance proměňovali! Jirka Šenkeřík v brance už se v 2. poločase vyloženě nudil. Obranu spolehlivě dirigoval Vlasta Žilík, záloha a útok byly téměř bezchybné. Hosté snižovali za stavu 11:0 a domácí dohrávali posledních 25 minut o deseti, bez zraněného Kuby Zifčáka.
Po 3. zápasech mají Božice 3 body a skóre 15:8.
Branky: 4 – David Šenkeřík, Karel Krátký, 3 – Tomáš Rauš, 2 – Jan Kašpárek

Diskutovat
Zobrazit všechny příspěvky

(lan)

Na nových dresech je i nové logo božického fotbalu. Jeho autorem je Pavel Nevrkla.

Na fotografii po zápase jsou:
Horní řada zleva trenér Tomáš Rauš st., kapitán Jan Kašpárek, Karel Krátký, David Šenkeřík, Svatopluk Nevěčný, Jakub Zifčák a trenér Zbyněk Zifčák Spodní řada zleva Tomáš Rauš ml., Vlastimil Žilík, Evžen Egner, Zdeněk Chrenovský, Antonín Těthal a ležící brankář Jiří Šenkeřík. Na snímku chybí střídající Martin Pikart