znak Božic
 Co se děje...
Fotbal: Včera neděle byla
Včera neděle byla, včera byl hezký čas, včera neděle byla, za týden bude zas. A zase můžeme jít na fotbal. Pokud budeme chtít na „áčko“, tak v neděli dopoledne do Dobšic, venku hraje i dorost a žáci, doma naopak ženy a Božice B (viz přehled na konci tohoto článku).
Ale zpátky aspoň stručně k uplynulému víkendu. Hlavním tahákem bylo bezesporu druhé domácí utkání čerstvého účastníka okresního přeboru.

OP: Božice A – Hatě 6:1 (3:1)
Hosté z Hatí přijeli sebevědomě, na hřišti toho však s výjimkou čtvrthodinky v druhé polovině prvního poločasu moc nepředvedli. Nebo lépe řečeno, k ničemu mimořádnému jsme je prakticky nepustili. Celý náš odhodlaně naladěný a vzácně vyrovnaný tým, dirigovaný po ose Musil – Švestka – Pavlíček – Dítě se ukázal ve výborném světle. Nejen mě však asi nejvíc potěšil výkon Jaromíra Jandáska. Byl to ten starý známý bojovník a výborný střelec. Nepřejeme si nic jiného, než aby mu to vydrželo. Další soupeři čekají.
Branky: 3. minuta – Jaromír Jandásek 1:0, 12. minuta – Lukáš Dítě 2:0, 37. minuta David Švestka (pěkná „haluz“) 3:0, 40. minuta – Honza Petrovka (Hatě) 3:1. Ve druhém poločase skórovali Jaromír Jandásek a Radek Pavlíček (na 4:1 a 5:1) a zápas uzavřel v 85. minutě ukázkovou brankou kapitán Lukáš Dítě – 6:1.
Sestava Božic: Robert Musil (až na tu branku vynikající) – Svatopluk Nevěčný, David Švestka, Roman Šebela, Zbyněk Horký - Petr Horký, Radek Pavlíček, Jan Kudlička ml., David Švejdík – Jaromír Jandásek, Lukáš Dítě (kapitán). Střídali František Hofman, Aleš Žák a Michal Topolčan. Celá „lavička“ byla taktéž výborná! Trenér Miroslav Jandásek, vedoucí mužstva Karel Kučera. Delegovaný rozhodčí Jiří Horký, delegát OFS p. Vodák.

IV. C: Čejkovice – Božice 4:0 (2:0)
Hosté hráli a domácí stříleli branky, tu poslední dávali z penalty. Čejkovice zatím vedou skupinu bez ztráty bodu. To jsou mi věci.

OP žáků: Božice – Přímětice 0:3 (0:1)
Ve výsledcích OFS je 0:3, já mám zapsáno 0:2. tak uvidíme, kdo má pravdu. U některých našich hráčů se projevily nedostatky plynoucí z toho, že je není příliš vidět na pravidelných trénincích. Výborný byl opět gólman Jarda Bobek a zaujal nás útočník Petr Krupica.

MSŽD sk. D - 1. kolo Rapotice - Božice 0:1